Ve...

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır Türkiye, İran, Azerbaycan, Suriye ve Irak bölgelerinde faaliyet gösteren, Kayhan Kayacan Home Design markamız; Ev tekstili kumaş tasarımları ve fikirleri ile özel tasarım ve üretim kumaşlar ile otel, restaurant, kongre merkezi, hastane ve malikanelerin tüm giydirme işlerini anahtar teslim yapabilecek donanım ile hizmet vermektedir.
2020 Yılı itibari ile Tasarımcısı ve kurucusu olduğu JWK HOME ( The Jacquart Weaving of by Kayhan Kayacan ) markası ile perakende satışta alışılmışın dışında ev tekstil ürünleri butik üretim ile Designer Kayhan Kayacan siz değerli ve müşterilerimizin beğenisine sunuyor.
Ürün yelpazemiz Yatak örtüsü, günlük kullanım pikeleri, kırlent, yatak ve koltuk şalları, kumaş tablolar, perdelik ve kırlentlik kumaşlar, dekoratif objeler olarak geniş bir yelpazede sıradan olmayan ve tamamen özel tasarım kumaşlar ile yapılmış tekstil ürünleri ile hazırlanmaktadır.
kırlent

MİSYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın ve geniş bir yelpazesi olan iç mekân tekstilinin kişiye ve kuruluşlara özel çalışmaları hayata geçirmek için varız. Herkes evinin ve kurumunun kendisine özel olmasını ister, biz de bu isteğe cevap vermek için iç mekan tekstilinde kişiye ve kuruluşlara özel tasarımlarımızı ‘’ Herkesin evi kendine özel ’’ dir mantığı ile JWK HOME tasarım ekibimiz ve iş ortaklarımızla hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Tekstil bir sanattır ve sanatın her bir dokunuşu var oluştur.

VİZYONUMUZ

Sektörün modasını ve trendlerini size özel Kalite, estetik, uzun kullanım ömür ve uygun fiyatı bir araya getirip şıklığı, konforu, ayrıcalıklı olduğunuzu gösteren ve hissettiren iç mekan tekstil markası olarak adını ilk sıralara yazdırıp, iç pazarda rekabetçi gücünü uluslar arası arenaya taşımak ve bu alanda dünyadaki ilk akla gelen markalardan biri olmak.

Kalite Anlayışımız

 “Kalite asla bir tesadüf değildir, akıllı bir gayretin sonucudur”

der John Ruskin.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen, bu ilkelerini taviz vermeden hayata geçiren Kayhan Kayacan JWK HOME , kalite konusundaki özeni ve detaycı anlayışı dolayısıyla nitelikli üreticilerden tedarik edilen en iyi kalite iplik ve kumaşlarla hayat bulan tasarımlarını, tüm iş süreçlerinde sahip olduğu kalite politikasıyla sizlerin beğenisine sunuyor.

Değerlerimiz

 • Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Odaklı Yönetim Anlayışı
 • Güven
 • Yenilikçilik
 • Çevreye ve Topluma Duyarlılık
 • Sürekli Öğrenme
 • Takım Çalışması

Başarı Prensiplerimiz

 • Yüksek Kalite
 • Yaratıcı ve Detay Tasarım
 • Adil Fiyatlandırma Stratejisi
 • Çok Çeşitlilik
 • Estetik ve Konforun Buluşması

Tasarım Anlayışımız

JWK HOME olarak, yetenekli tasarım ekibimizin yaratıcı fikirlerini global trendler ve özgün tasarımlarla birleştirerek tasarım ve kullanım kolaylığının iç içe geçtiği koleksiyonlar oluşturuyoruz.

Arzumuz; vaktinizin tümünü geçirdiğiniz, çalıştığınız, dinlendiğiniz, sevdiklerinizle vakit geçirdiğiniz, uyuduğunuz ve hayaller kurduğunuz yaşam alanınızda huzurlu bir ortam yaratmak. Koleksiyonumuzdaki ve ürün gamımızdaki her bir ürünü bunu düşünerek tasarlıyoruz.

Ve tabii ki...
“Tasarım hayal etmekle başlar”...

Referanslarımız

No products in the cart.

WhatsApp chat